Rozszerzenia domen .augustow.pl oraz .beskidy.pl

Rozszerzenia domen .bielawa.pl oraz .bydgoszcz.pl
Listopad 2, 2018
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .org.pl oraz .priv.pl
Grudzień 11, 2018
Pokaż wszystkie

Domena .augustow.pl

Domena .augustow.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne mające na celu skupić strony internetowe, które pochodzą z Augustowa. Domeny te są bardzo często wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, działających na rynkach lokalnych. Wybierając domenę .augustow.pl już na pierwszy rzut oka, domena ta zostanie skojarzona z miejscowością Augustów, który jest położony w województwie podlaskim. Podsumowując, ta domena będzie najlepszą domeną dla lokalnych przedsiębiorstw, które działają na terenie Augustowa; wszelkich lokali gastronomicznych; hoteli zlokalizowanych na terenach Augustowa i okolic; różnego rodzaju portali informacyjnych; uzdrowisk; serwisów, które oferują lokalną rozrywkę lub pomoc; stron parafialnych oraz lokalnych organizacji.

Tą domenę można zarejestrować pod adresem: https://www.cal.pl/domeny

Domena .beskidy.pl

Beskidy jest to pasmo górskie zlokalizowane w Karpatach Zewnętrznych, które rozciąga się od rzeki Beczwy na zachodzie (Czechy) po rzekę Czeremosz (Ukraina) na wschodzie. Szerokość pasma Beskidów wynosi około 50-70 km, a ich długość to około 600 km. Domena beskidy.pl należy do kategorii domen regionalnych. Są one często wykorzystywane dla promocji przedsiębiorstw, działających na rynkach lokalnych. Domeny regionalne cechują się również niższym kosztem rejestracji i odnowienia, niż domeny .pl. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Generalnie brak jest jakichkolwiek dodatkowych wymogów go rejestracji tejże domeny.

cal.pl/domena-com

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok