Rozszerzenia domen .com.ro oraz .com.ru

rodo
RODO – w jakich przypadkach wymagana jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Lipiec 2, 2018
domeny comsb oraz comsg
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .com.sb oraz .com.sg
Październik 15, 2018
Pokaż wszystkie
Co warto wiedzieć o rozszerzeniach domen comro oraz comru

Domena .com.ro

Domena .COM.RO jest to komercyjna domena przyporządkowana stronom Rumunii. Państwo to graniczy z Węgrami, Ukrainą, Mołdawią. Rumunia jest członkiem NATO oraz UE. W Rumunii rozwija się głównie turystyka. Kraj utrzymuje się z górnictwa, hutnictwa oraz z wytwarzania maszyn. Domeny .com.ro mogą zostać zarejestrowane przez dowolne osoby fizyczne oraz firmy z dowolnego kraju. Nie ma żadnych restrykcji odnośnie nazw domeny. Cała procedura rejestracji tejże domeny trwa maksymalnie 5 dni roboczych. Rejestracja domeny z końcówką .com.ro jest równoznaczna z akceptacją takich dokumentów jak: Rules of Registration oraz Registration Agreement.

Domena .com.ru

Domena .com.ru to domena przypisana do Federacji Rosyjskiej. Rosja największym na świecie państwem pod względem swojej powierzchni, eksportuje ropę naftową, gaz ziemny, żelazo, węgiel, broń, maszyny oraz wyroby chemiczne. Domena ta została utworzona w 1994 r. już po rozpadzie Związku Radzieckiego. Wcześniej posługiwano się domeną .SU (Soviet Union), która nie została wyłączona i wciąż w sieci działają strony z adresami w tejże domenie. Rejestracja rosyjskiej domeny to dobry wybór dla wszystkich firm oraz organizacji, chcących dotrzeć do klientów na rynku wschodnim. Domena z końcówką .ru jest bowiem czwartą najczęściej rejestrowaną domeną na świecie. Obecnie liczba rejestracji przekroczyła już 5 milionów. Przed rejestracją domeny z końcówką .ru należy upewnić się, że serwery DNS zostały poprawnie skonfigurowane. Do rejestracji domeny .ru jest jeszcze wymagane przesłanie skanów dokumentów rejestracyjnych firmy (dokumenty muszą być nie starsze niż 2 lata, wydruki internetowe nie są tutaj honorowane) lub skan ważnego paszportu.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok